אולפן הקלטות וסינגלים לרדיו

גיא סלע - חלום 2.0

יוצר מאוד מעניין שאני אישית משוכנע שמי שבאמת יקשיב לשירי האלבום יתרשם מאוד מהחומרים האיכותיים ויתחבר לחלק גדול מהשירים. עם גיא עבדתי (ואני עובד) על מס' שירים לא קטן במסגרת פרוייקט/ אלבום שהעבודה עליו לקחה לא מעט זמן אך היה בו הרבה מאוד סיפוק מבחינתי. בהפקה השתתפו חברים טובים ואנשים מוכשרים כמו: דורון טויסטר - צ'לן בתזמורת הסימפונית של ראשל"צ. תהילה זוהר - קריינית מוכשרת שתרמה את קולה במס' קטעים. הדס אברמסון - זמרת מוכשרת שביצעה את קולות הליווי בחלק מהשירים. וכמובן המתופף המוכשר רפאל חברוני שניגן בכל השירים באלבום. בתקופה האחרונה, לאחר הפקת רוב שירי האלבום גיא גיבש הרכב נגנים מוכשר שעובד קשה בימים אלו לפני הופעת הבכורה. בנוסף גיא חתם על חוזה הפצת האלבום עם חברה מובילה.


חברי הלהקה:
גיא סלע - שירה, קלידים. אולגה איגנטנקו - קלידים, קולות. שחר אליסוף - גיטרות. שרון פרנקל - בס. יואב קליינמן - תופים.

גיא מספר על תחילת העבודה:
"לפני כמעט עשור התחלתי לכתוב את שירי הראשונים וכבר אז האמנתי שהכתיבה היא היעוד שלי בחיים, בתקופת התיכון התעמקתי יותר במוסיקה והתנסתי כקלידן וכותב שירים במספר הרכבים שונים. 
הקונספט ל-"חלום 2.0" נולד ב-2007 כשהתחלתי לכתוב מספר שירים בעלי אופי דומה שהתחברו למאבק שבין הרוחניות לגשמיות (למעשה "החלום" מול "2.0"). בערך באותה התקופה פניתי בפעם הראשונה לניר והקלטנו באולפנו הקודם מספר סקיצות/ דמואים. בספטמבר 2010 התחלנו בהקלטות בפועל של האלבום שצפוי לראות אור בתחילת 2012.
הפרויקט נולד מתוך התפכחות/ התעוררות מהזייה קולקטיבית שבה אנו מצויים בתחילת המילניום השלישי ומייצג דור שסובל מדי יום מאלימות מוגזמתתכניות ריאליטי גרועות ומיתוסים שהולכים ונשברים עם השנים".

השפעות מוסיקליות:
Porcupine Tree, Radiohead, Engineers, Sigur Ros, Air, Archive, Minimal Compact, אביב גפן, אסף אמדורסקי, מטרופולין.

מעט רקע על האלבום ועל הרעיון שמאחוריו:
"אנו חיים במאבק. מאבק תמידי בין הראש והלב, בין היד שכותבת ליד שנכנסת אל הכיס, בין הרוחניות והגשמיות ושם הפרויקט מייצג את המאבק, "חלום" נגד "2.0".השאיפה לצדק ולחברה אמיתית יותר, ובין המרדף חסר הפשרות אחרי הקדמה שמהפנטת אותנו אליה. אבל בחיים - החלום חייב לנצח. כי אדם שאינו חולם, לא יגיע לדבר בחייו. אדם בלי חלום הוא אדם בלי מטרה, בלי מצפן. הוא אולי עושה כסף (שיום אחד גם ייעלם), אבל יבוא יום ויבין שחי בטעות ואת הטעות הזאת חלום 2.0 מבקש לתקן".

האתר של גיא - חלום 2.0 - לחצו כאן

דף הפייסבוק - חלום 2.0 - לחצו כאן

חלום 2.0 // טריילר לאלבום